Na úvod aneb Vrchní velitelství

5. září 2012 v 20:49 | Riveän
Vítejte, děcka všeho druhu!
Aby se neopakovaly zmatky ohledně předchozích blogů, rozhodla jsem se jako první - čili i klasický představovací článek - sepsat jakýsi seznam toho, co u nás lze naleznouti. Takže hurá na prohlídku cel...


Hned zkraje bych vás u nás samozřejmě ráda uvítala a pověděla vám něco o naší bandě - nejsme žádní zelenáči (tedy zelenáčky, mám-li být přesná) - kdesi za našimi zády se válí slušná řádka blogů, nemluvě o počtu (ne)dopsaných povídek, kreslených výtvorů, desingů, ale v první řadě také reálných akcí, které jsme spolu podnikly. Věřme tedy, že věci, které nás ztmelily, nás budou držet pohromadě i nadále a nová zábava v podobě společného úložiště povídek a maleb nám notnou chvilku vydrží :) Podotýkám, že s přidáváním článků to pravděpodobně příliš valné nebude, neb jakožto pilné studentky nemáme času nazbyt. V začátcích tedy čekejte převážně starší dílka, jejichž vydání není až tak náročné.

Pro pořádek - blog funguje jako seznam odkazů "rozcestníků", skrz které se dostanete do jednotlivých rubrik. Zároveň si také můžete vybírat povídky nebo obrázky přes autorky (pokud vás něčí styl vyloženě chytnul) - snadno se dostanete do "loviště" každé z nás přes odkaz "Kdo jsme" v menu.

A teď už k samotnému obsahu - opominu-li charakteristiky postav z našich oblíbených fandomů, recenze, témata týdne a postahované obrázky (tedy věci, které nám bylo líto vyhodit), zaměřuje se tento blog na originální povídky (dílovky i jednorázovky), básničky, kresby, malby a podobné srandy hned čtyř autorek - Riveän, Akai, Pieretty a Yrilin. Další velice zásadní část blogu tvoří fotky/příhody, či naše veleepesní kostýmy z LARPů, tedy akcí, jejichž náplní jest hraní rolí (povětšinou jde o klasické fantasy fandomy jako je Pán Prstenů, či Hra o trůny).

Pokud hledáte něco vyloženě oduševnělého, pak vám radím hledat dále, neboť tento blog se zrodil nám pro zábavu potažmo jako sklad tvorby a tak to také zůstane - máte-li jakékoli připomínky, vadí-li vám něco, slušně nám to sdělte, nebo se běžte bodnouti :)


Pro úplnost bych ještě s dovolením utrousila něco málo o jednotlivých rubrikách: (doplním později, až ty rubriky budou existovat :)Vaše ctnostná kurtizána Riveän Herion, řečená slečna Riv
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 kelirad kelirad | 5. června 2013 v 21:39 | Reagovat

Len tak som hladal text k "The Rains of Castamere" a ujo google ponukol hned ako 3 moznost tuna tento blog :-D
A myslim ze az nedocitam vsetko budem tu chodit casto.
PS: Kdo jsme ?
odkaz ZDE nefunkny !! :-!

Valar Morghulis

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama