Pictures, tedy obrázky

7. září 2012 v 15:21 | Riveän
Další klasika - úložiště toho, co jsme nalezly v hloubi jistého interneta a prostě nelze to jen tak založiti - povětšinou se pokouším takové obrázky dát dohromady alespoň tématicky - Ichiga k Ichigovi, tulipány k tulipánům, Jona Sněha k popravčím špalku... ehr, dělejte, že to poslední jste přehlédli.
Jakmile sem vstoupíte, máte tu čestnou možnost volit mezi dobrem a zlem... chtěla jsem říct volit mezi jednotlivými žánry a druhy obrázků - od anime, přes steampunk až k naší skromné tvorbě. Pokud se náhodou stane, že zde nenaleznete úplně to, co byste si představovali, je to pravděpodobně tím, že to tu není.


Fantasy obrázky

Pán Prstenů, Hra o Trůny a vše alespoň vzdáleně podobné těmto dvěma modlám. Občas se zde vyskytnou i nějací ti sliční válečníci v blyštivé zbroji (samozřejmě za účelem vědeckého výzkumu). Zároveň s předchozím se zde ukrývá také hromádka steampunkového harampádí.

Anime obrázky

Snůška (jak by řekla většina mých přátel "snůška Pokémonů") všemožných sympatický i krajně zvrácených osob z všemožných anime. Pozor, charakteristiky tu nehledejte (ty najdete překvapivě v kolonce "Recenze, charakteristiky")

Vlastní tvorba

Aneb co jsme se opovážily vyplodit my čtyři samy osobně.

Všechny ostatní obrázky

Takže až budeme stalkovat vaši babičku, její fotky poletí přímým spojem právě sem, do této rubriky :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama