Jak jsem nebyla na B5A...

3. června 2013 v 18:40 | Riveän |  Larp
Nejprve jsem plakala hodně.

Pak už o něco méně... Víte, na "bépku", tedy Bitvě Pěti armád, prý letos pršelo, LH fašos píčovali, skřeti chlastali, nějaká random bitch masírovala mého muže a podle skupiny "Přiznání šermíře" si kdosi posral bruchy. Zase.
Bohužel jsem si těsně po skončení akce - na kterou jsem nemohla, protože mám to všemi studenty milované zkouškové období - uvědomila, že tohle se děje dost na všech akcích. Jinými slovy bepko bylo jistě super a já ho prošvihla, sedíc doma nad virologií a organikou. Třikrát hurá!

Whatever - myslím, že jediné, co mohu o akci, na které jsem chyběla, poznamenat, je jedna lehce diskutabilní novinka - existence pík. Pro ty, jež neví, co je to píka zde mám názorný příklad:


Ano, je to ukrutně dlouhý špičatý klacík, což není zas takové drámo. Pokud jste píkař. Pro štítaře, stojící před pikenýri a bránící je před protivníkovými lukostřelci a pikenýry, se prý bitva změnila v bezduché držení štítu s pocitem, že stejně nemůžete nic udělat krom modlení se aby ti za vámi píchali rychleji než ti před vámi.
Krom štítařů se ovšem všichni zdají spokojení, tím pádem píky zůstávají i pro příští ročníky a mě nezbývá, než se vzdát štítu a vyrazit s kuší/lukem.
Dalším zajímavým bodem budiž letošní drak Šmak, který byl dle fotek a přidružených informací kamarádů obrovský a skvěle tvarovaný/malovaný - horší bylo, že nedržela Šmakova čupr dřevěná konstrukce, takže ji Šestík se Smrťem museli půlden před drakovým objevením poslepovávat. Neberte to jako bezduchý hate, jen technickou poznámku, která se dá do příštího ročníku snadno napraviti :)

Jinými slovy bepko bylo jist super a mrzí mě, že jsem nemohla přijet a nyní nemám právo vypustit zde nějaký antiorgovský flame.
Howgh!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama