Dlouhé povídky čili Dílovky

23. srpna 2013 v 21:57 | Riveän

Občas se stává, že někteří lidé - zpravidla ti, co postrádají čas i na důležité věci - pojmou podezření, že mají času naopak přebytek a pustí se do něčeho zcela bezcílného. Uhodli jste, jdou psát povídky. A jak onen výše zmíněný výsledek vypadá, zjistíte přímo tady. Na závěr ještě drobné upozornění - povídky zde nejsou řazeny podle autorek, pouze dle názvů jednotlivých dílek.


New Beginning (aneb The Witch and The Bitch)

Má osobně nejoblíbenější povídka, pocházející z pera mého a Pierrettina zároveň. jde o příběh dvou poněkud nesourodých osob, které tak trochu nedobrovolně cestují krajem a cestou zažívají (krom téměř permanentního zajetí, války, haldy flashbacků a asi tak půlmiliónu zbytečných smrtí) spoustu přátelství tvořících příhod.

Miradhwe

Jedna neskutečně prastará, přehnaně amatérská a dětinská povídka - ostatně jako všechny "prvničky".

Kronika Klanu Jestřábů

Nejnovější z povídek, vyprávějící příběhy - uznávám, že jde o příběhy přiměřeně přizlacené - našeho veleepického klanu - party lidí, se kterými jsem vyrůstala.

Deník Volavky

Další ze starších (a postatně delších) povídek - jde o naruťáckou fanfiction, která se poněkud vymkla z předpokládaných rozměrů a vlastně i myšlenek. Vyklubalo se z ní poloemaršké utrpení o někom, kdo umřel aniž by byl pro celý fandom jakkoli důležitý.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama