The New Beginning

24. srpna 2013 v 23:31 | Riveän
Volejte sláva a tři dny se radujte, lidé prostí!

S největší radostí si Vám dovoluji představiti jednu z našich nejnovějších a úměrně s tím také nejlepších fantasy dílových povídek, jež jsme stvořily spolu s velectěnou lady Pierrettou zcela šokézním způsobem - střídáme se totiž v psaní kapitol - vždy je jedna z pohledu mé a druhá z pohledu Pierrettiny postavy. Tím udržujeme samy sebe v napětí - člověk nikdy neví, co se s ním stane v dalším díle.


Abych Vás uvedla do problematiky ještě hlouběji, musím podotknouti, že celá povídka vznikla kvůli LARPu, tedy takovému fantasy naživo, na který jsme se loni v létě chystaly - ne že bychom nakonec nedorazily - právě naopak, akce byla tak skvělá, že jsme jely i letos. Podstatným a trochu nešťastným faktem ovšem zůstává, že přestože povídka New Beginning kvůli výšše zmíněnému LARPu vznikla, nikdy nebyla dokončena před jeho začátkem - nyní tím padem tak nějak vysí v prostoru a píšeme ji už jen protože nás to tak moc baví (a protože nás obě zajímá, jakže to s námi nakonec dopadne).
Dáte-li se do čtení, narazíte na děsivé množství autobiografických prvků, perverzáckých narážek, nejnechutnějších postav v dějinách literatury, popřípadě na děsivá traumata z dětství a Kevina Spaceyho.

So brace yourselves, honeys...


Kdo za to tentokráte může: Rivean (v příběhu překvapivě "Riveän") - sudé kapitoly, Pierretta (v příběhu "Jantarka") - liché kapitoly.

Žánr: Fantasy, lehké náznaky pirátství (ale opravdu lehké, takže to hned zapomeňte a neděste se).


Děj: co se vám může stát, když utíkáte před Pohromou, které pozvolna polyká celý svět. A co se vám může stát v případě opačném - když se rozhodnete vytrvat a neopustit domov. Příběh o dvou pochybných ženštinách, které dohromady nesvedl ani tak osud, jako spíš čirá lidská potřeba nebýt sám. The Witch and The Bitch - tak zněl pracovní název - přeberte si jej dle libosti :)

Odehrává se: odkazuji na stránky LARPu, ze kterých s menšími obměnami vycházíme - stránky LARPu Posel Boží

Varování: nějaké ty vilné scény (že Rolfe), také nebudu tvrdit, že mluvíme úplně slušně a spisovně...

Vhodné pro: fantasy-újezdáře, Rolfa, Východoindickou obchodní společnost, lidi, kteří nám odpustí občasné chybky a nesmysly, narutardy, kteří sem občas zabloudí a chtějí zkusit něco nového, Zoubkovou vílu a cikánské věštkyně.

Stav: existujících 14 kapitol se pokusím vydávám co nejčastěji, na pokračování bude třeba si posléze trošku počkati.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kime Kime | 25. srpna 2013 v 11:55 | Reagovat

Ano, přidávej pravidelně, prosím! :D Už dlouho jsem zvědavá, co bude dál :D A dokonce si pamatuju, o co šlo - což je u mě brutální rekord :D

2 Rivean Rivean | Web | 25. srpna 2013 v 12:42 | Reagovat

[1]: co bych pro tebe neudelala kote :D ted budu na chate takze volneho pisatelskeho casu bude fura, neboj ;-)

3 Kime Kime | 25. srpna 2013 v 13:48 | Reagovat

[2]: ó děkuji :D říkám vždycky, že tě miluju :D tak ti přeju, ať máš k tomu psaní hezký počasí, neboť tady právě teď pěkně ch... prší (a já jedu ke koním... jo) :D a asi tenhle týden jen tak lidsky být nemá :-? miluju monology o počasí :D a souvislé komenty taky :D

4 Akai Akai | 27. srpna 2013 v 18:29 | Reagovat

Jé, tak na to se těším :) ačkoliv, musím se přiznat, že už jsem stihla většinu pozapomínat, takže to budu poctivě číst  celý od začátku... a není to úplně moje chyba, že jsem to zapomněla - to je tím, že už dlouho nebyla nová kapitola :D

5 Rivean Rivean | Web | 27. srpna 2013 v 20:57 | Reagovat

[4]: dobrá dobrá, kaji se, hned přidávám :D

[3]: sláva monologům o počasí :D jsem za ně ráda, vždyť co jiného by se tu poslední dobou dělo? Kime, ty seš prostě spasitel :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama