AMV, MV, Videa

Jak jsem si zamilovala Skyrim...

18. září 2012 v 13:26 | Riveän
Wazzup, guys?
Řekla jsem si, že když už jsme načali rubriku videjní, nebylo by na škodu ji trochu rozšířit - představuji vám videa, která mě osobně ke hře The Elder Scrolls 5: Skyrim nepřivedla, ale ve výsledku mi ji ještě více zpříjemnila. Dospěla jsem k závěru, že vzhledem k jejich epičnosti je prostě musíte vidět - a třeba se vám zalíbí natolik, že se do hraní Skyrimu také pustíte.
A ještě trocha reklamy - Skyrim je bezpochyby to opravdu nejlepší RPG, jaké jsem kdy v životě hrála. Takže si ho kupte. Hned. Teď. Okamžitě :)


Assassin's Creed, Skyrim and Game of Thrones - EPICNESS for you!

13. září 2012 v 17:35 | Akai
Volejte sláva a tři dny se radujte, právě totiž uvidíte tři z nejepičtějších videí, jaké jsem já osobně kdy viděla. Stojí za zhlédnutí, dneska mi můžete věřit. Ale dost okeců, což takhle přejí přímo k věci? Jo, a občas ty videa přeskakují, známe blog.cz...

Epicness n°1: Assassin's creed meets Parkour in Real Life
O co go: Přirozeně o něco dokonalého, že? V případě prvním se jedná o naprosto úchvatné REÁLNÉ Assassin's Creed video. Jde zkrátka o to, že po novodobém městě pobíhá chápek v kostýmu z Assassin's Creed, leze na všemožné budovy, skáče přes zídky, ze schodů i všemožně jinde. Navíc je to neuvěřitelně dobrý herec, netuším sice, jak je na tom jeho mimika, bravurně však okopíroval Altairovy/Eziovy pohyby a vy si chvílemi nejste jistí, kdo je ve skutečnosti na obrazovce. Co je však ještě zajímavější, v celém videu byla použita jedna jediná scéna se zeleným plátnem, a to hned ta první, protože ač je ten chlap neuvěřitelný machr, skočit z výšky cca 25 metrů, aniž by si zpřelámal hnáty a haksny, nedokáže ani on. Celé video podtržené moc pěkným hudebním doprovodem.
Stupeň epičnosti: 9,9/10...
A samotné video:
 
 

Reklama