Larp

Jak jsem nebyla na B5A...

3. června 2013 v 18:40 | Riveän
Nejprve jsem plakala hodně.

Pak už o něco méně... Víte, na "bépku", tedy Bitvě Pěti armád, prý letos pršelo, LH fašos píčovali, skřeti chlastali, nějaká random bitch masírovala mého muže a podle skupiny "Přiznání šermíře" si kdosi posral bruchy. Zase.
Bohužel jsem si těsně po skončení akce - na kterou jsem nemohla, protože mám to všemi studenty milované zkouškové období - uvědomila, že tohle se děje dost na všech akcích. Jinými slovy bepko bylo jistě super a já ho prošvihla, sedíc doma nad virologií a organikou. Třikrát hurá!

Whatever - myslím, že jediné, co mohu o akci, na které jsem chyběla, poznamenat, je jedna lehce diskutabilní novinka - existence pík. Pro ty, jež neví, co je to píka zde mám názorný příklad:


Ano, je to ukrutně dlouhý špičatý klacík, což není zas takové drámo. Pokud jste píkař. Pro štítaře, stojící před pikenýri a bránící je před protivníkovými lukostřelci a pikenýry, se prý bitva změnila v bezduché držení štítu s pocitem, že stejně nemůžete nic udělat krom modlení se aby ti za vámi píchali rychleji než ti před vámi.
Krom štítařů se ovšem všichni zdají spokojení, tím pádem píky zůstávají i pro příští ročníky a mě nezbývá, než se vzdát štítu a vyrazit s kuší/lukem.
Dalším zajímavým bodem budiž letošní drak Šmak, který byl dle fotek a přidružených informací kamarádů obrovský a skvěle tvarovaný/malovaný - horší bylo, že nedržela Šmakova čupr dřevěná konstrukce, takže ji Šestík se Smrťem museli půlden před drakovým objevením poslepovávat. Neberte to jako bezduchý hate, jen technickou poznámku, která se dá do příštího ročníku snadno napraviti :)

Jinými slovy bepko bylo jist super a mrzí mě, že jsem nemohla přijet a nyní nemám právo vypustit zde nějaký antiorgovský flame.
Howgh!

Azeroth 2013, aneb bambus pro všechny!

13. května 2013 v 14:48 | Riveän
Oujeah! S klasickým drobným zpožděním přináším recenzi na letošní zatím nejlepší akci - WoW bitvu Azeroth, jejíž průběh nám nezkazil ani déšť a prudké větry, ani píčující nightelfové, ani znásilňující pandí komando! Hell yeah, volejte sláva a tři dny se radujte (a příští rok koukejte přijet) :DNázev akce: Azeroth 2013 (ročník si nejsem jistá)
Orgováno: 6 a 1/2 a spol (zdůrazňuji, že jde o nováčky letos poprvé střídající staré dobré Svijanské)
Web akce: azeroth.cz
Zařazení: třídenka, larpová dřevěná bitva, cca 150 účastníků, vše se vztahuje k zatím poslednímu datadisku wow - Pandarii
Kdy a kde: 3.-5.května 2013, kdesi u Dubí (za Srním a Jestřebím, pomůže-li vám to - prostě hoďku a kus od Prahy)
Armády: vychází ze zázemí Warcraftu - Horda (orkové, trollové, nemrtví, bloodelfové) x Aliance (trpoši, lidé, nightelfové) soupeřící s bandou nezbedných domorodých pandarenů
Hodnocení: 10/10
Fotky: na konci článku, autorem jest v největší míře Adam "Adášek", další jsem pak zcizila na rajčeti, nebo na fb - pokud by vás čirou náhodou zajímalo kde přesně, pište do komentářů, ráda sem naházím odkazy :)

Trhlinky 2013, aneb jak nám začala letošní bitevní sezóna

15. dubna 2013 v 22:57 | Riveän
Abych hned zkraje nezalhala, musím upřesnit, že sezóna začala už při nejmenším před třemi týdny. Pro mě byly však Trhlinky oficiálně první letošní akcí, neb na žádnou z předchozích jednoduše nebyl čas. (Bůh žehnej laborkám!)


Název akce: Trhlinové Války 8
Orgováno: Vyíři
Web akce: trhlinky.vyiri.net
Zařazení: Jednodenka, dřevěná bitva, cca 200 účastníků
Kdy a kde: 13.dubna 2013, Kunratický les (Praha)
Armády: 3 v.3/Peklomoři (darkelfové) + Povstalci (vzbouření lidé) + Baverbové (všemožná havěť - povětšinou skřetovitá) versus Královští (lidé) + lesní elfové + seveřani (a trpaslíci)
Hdnocení: 8,5/10
Fotky: na konci článku, autorem jest v největší míře Lukáš "Viper" Makovička, další jsem pak ukořistila na rajčeti (od Veverky)

 
 

Reklama